bireysel-psikoterapi

Bireysel Psikoterapi

Genellikle gündelik hayatın akışına kapılıp çoğu zaman problemlerimizi çözmeyi erteleriz. Bu yüzden bu problemlerimiz birikebilir ve yaşam kalitemizi düşürür, hayattan zevk almamızı engeller.

Devamı
cocuk-ergen-terapisi-2

Çocuk ve Ergen Terapisi

Çocukluk dönemi, etkileri yetişkinlik yaşantısında da süren oldukça önemli bir dönemdir. Araştırmalar, çocukluk döneminde öğrenilen bilgi ve deneyimlerin yetişkinlikte, bireyin kişilik özelliklerini, davranışlarını…

Devamı
aile-ve-cift-terapisi

Aile ve Çift Terapisi

Hayatımızda arkadaşlık ve aile ilişkilerimizde nasıl problemler yaşayıp çıkmazlara giriyorsak aynı sorunlara romantik ilişkilerimiz ve evliliklerimizde de rastlamamız mümkündür,işte tam bu noktada devreye…

Devamı
cinsel-terapi

Cinsel Terapi

Cinsel terapi, cinsel sorunlar konusunda eğitim almış deneyimli psikiyatrist ve psikologlar tarafından cinsel sorunları olan birey ya da çiftlere uygulanan bir tür kognitif davranış tedavisidir.

Devamı
anaokulu-danismanligi

Kurumsal Anaokulu Danışmanlığı

Farkli gelisim özellikleri olan çocuklari ayirt edebilmek ve takip edebilmek için sinif içi gözlemlerin yapilmasini kapsamaktadir.Farkli gelisim gösterdigi düsünülen çocuklarda gelisim testi uygulanir.

Devamı
oyun-terapisi

Oyun Terapisi

Oyun çocugun bilissel, duygusal ve sosyal gelisimine yardimci olmaktadir. Çocuklar oyun ile dünyayi tanir, hayatin provasini yapar, hayal ile gerçegi ayirt edebilmeyi ögrenir. Hayat mücadelesini deneyimler.

Devamı
ozel-ogrenme-guclugu

Özel Öğrenme Güçlüğü

Alanında ve Çocuk konusunda Uzman Hocamız tarafından Özel Öğrenme Güçlüğünde Velilere ve Öğrencilere Hizmet verilmeye başlanmıştır. Yoğun talep olduğundan başvurular öncelik sırasına göre alınacaktır.

Devamı
psikolojik-test-ve-uygulamalar

Psikolojik Test ve Uygulamalar

Zaman zaman psikiyatrik sorunların tanımlanması yada objektif değerlendirilmesinde psikolojik testlere ihtiyaç duymaktayız. Bu testler Zeka, kişilik, psikiyatrik değerlendirme ve gelişim testleri gibi farklı türlere sahiptir.

Devamı